• Gratis verzending vanaf € 150,-

Wecoline microvezel glasmop licht blauw 26 x 10,5 cm

05063032

Bij Groveko denken we mee, lossen we uitdagingen op en bieden we nét dat beetje meer aandacht.

Heb je al een account? Log dan hier in.

Specificaties

Categorieën
Vlakmop
Materiaal
Microvezel
Merk
Wecoline
Kleur
Blauw
Verpakkingseenheid
1 stuk
Bekijk alle specificaties
Advies nodig van onze experts?
Bereikbaar van 8:00 tot 17:00

Product omschrijving

De Wecoline Microvezel Glasmop Blauw is een innovatieve en efficiënte schoonmaakoplossing, speciaal ontworpen voor het reinigen van ramen, separatieglas en metalen oppervlakken. Met een afmeting van 26 x 10,5 cm biedt deze vlakmop een groot reinigingsoppervlak, waardoor u snel en effectief kunt schoonmaken. De lichtblauwe kleur geeft de mop een frisse en professionele uitstraling.

Deze glasmop is gemaakt van hoogwaardige microvezels, die bekend staan om hun uitstekende reinigingskracht. De microvezels verwijderen vuil en vlekken zonder strepen achter te laten, wat zorgt voor een streeploos schoon resultaat. Bovendien heeft de mop alleen water nodig om effectief te reinigen, waardoor het gebruik van chemische reinigingsmiddelen overbodig wordt. Dit maakt de mop niet alleen milieuvriendelijk, maar ook veilig voor dagelijks gebruik.

De Wecoline Microvezel Glasmop Blauw is eenvoudig in gebruik en onderhoud. De mop kan klamvochtig worden gebruikt en is na gebruik gemakkelijk te wassen op maximaal 95 graden. De rug van de mop is voorzien van klittenband, waardoor deze stevig hecht aan het vlakmopframe. Dit zorgt voor een stabiele en veilige verbinding tijdens het schoonmaken, wat het werk efficiënter en comfortabeler maakt.

Specificaties
Categorieën
Vlakmop
Materiaal
Microvezel
Merk
Wecoline
Kleur
Blauw
Verpakkingseenheid
1 stuk
Artikelnummer
05063032
Afmeting
26 x 10,5 cm

Vergelijkbare producten

Circulair ondernemen

Voor een schone en gezonde werk- & leefomgeving
In een perfect circulaire economie worden alle producten na het einde van hun levensduur volledig gerecycled. Er worden geen grondstoffen uitgeput en reststoffen worden gebruikt voor nieuwe producten. De energie die gebruikt wordt komt uit hernieuwbare bronnen, watergebruik is minimaal, CO2 uitstoot is neutraal of negatief. Bovendien integreren mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt binnen het bedrijf en het arbeidsproces. Wij zijn jouw partner om de slag naar een circulaire economie te maken. Met onze oplossingen en advies kun je nu de eerste stappen zetten.