Vileda Beschermhoes VoleoPro 70 liter
Bij Groveko denken we mee, lossen we uitdagingen op en bieden we nét dat beetje meer aandacht.
Heb je al een account? Log dan hier in.
Specificaties
Product omschrijving
De Vileda VoleoPro beschermhoes 70 liter is ontwikkeld voor het efficiënt en hygiënisch afschermen van afval binnen compacte schoonmaaksystemen. De hoes is vervaardigd uit duurzaam, scheurbestendig kunststof dat bestand is tegen intensief dagelijks gebruik. Het materiaal biedt een betrouwbare barrière tegen vuil en vocht, wat bijdraagt aan een nette en professionele uitstraling van het werkstation.
Dankzij de ruime capaciteit van 70 liter past de hoes perfect binnen omgevingen waar regelmatig grotere hoeveelheden afval worden verzameld.
De beschermhoes heeft een praktisch, vormvast ontwerp en is ontworpen voor een snelle en probleemloze plaatsing. Dit vergemakkelijkt het verwijderen en wisselen van afvalzakken, wat resulteert in een vlottere workflow en lagere handlingstijd. De afmetingen zijn afgestemd op de afvalhouder van het VoleoPro‑systeem, waardoor de hoes strak aansluit en niet verschuift tijdens gebruik. Het duurzame materiaal biedt langdurige prestaties en behoudt zijn vorm, zelfs bij intensieve inzet.
Deze beschermhoes is specifiek ontwikkeld voor de Vileda VoleoPro werkwagen, met name voor de geïntegreerde 70‑liter afvalmodule. Door de perfecte pasvorm en solide afwerking ontstaat een optimaal en veilig afvalmanagementsysteem. Het product ondersteunt een opgeruimde werkwagen, vermindert visuele vervuiling en draagt bij aan een hygiënische en efficiënte werkmethode in professionele faciliteiten zoals zorglocaties, onderwijsinstellingen, kantoren en hospitality‑omgevingen.
Specificaties


Circulair ondernemen
Voor een schone en gezonde werk- & leefomgeving
In een perfect circulaire economie worden alle producten na het einde van hun levensduur volledig gerecycled. Er worden geen grondstoffen uitgeput en reststoffen worden gebruikt voor nieuwe producten. De energie die gebruikt wordt komt uit hernieuwbare bronnen, watergebruik is minimaal, CO2 uitstoot is neutraal of negatief. Bovendien integreren mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt binnen het bedrijf en het arbeidsproces. Wij zijn jouw partner om de slag naar een circulaire economie te maken. Met onze oplossingen en advies kun je nu de eerste stappen zetten.