Vileda MicronSolo Roll wit blauw 180 vel

Bij Groveko denken we mee, lossen we uitdagingen op en bieden we nét dat beetje meer aandacht.
Heb je al een account? Log dan hier in.
Specificaties
Product omschrijving
De Vileda MicronSolo Roll wit blauw is een innovatieve oplossing voor het reinigen van diverse oppervlakken, met name in de gezondheidszorg. Deze werkdoek voor eenmalig gebruik is ontworpen met unieke microvezels die zorgen voor een superieur reinigingsresultaat en een significante reductie van bacteriën op het schoongemaakte oppervlak, zelfs wanneer alleen water wordt gebruikt. De MicronSolo Roll bestaat uit 180 op maat geperforeerde doeken, wat het gebruiksgemak vergroot en helpt bij het voorkomen van kruisbesmettingen.
De Vileda MicronSolo Roll biedt verschillende voordelen die het reinigingsproces efficiënter en effectiever maken. De doeken minimaliseren het overmatig gebruik van reinigingsproducten, wat kostenbesparend is en milieuvriendelijk. Dankzij het sterke absorberend vermogen nemen de doeken zowel water als vuil op, wat zorgt voor een grondige reiniging. Het gebruik van deze doeken elimineert de noodzaak voor een wasproces, waardoor er geen contact is met schone materialen en het risico op kruisbesmetting laag blijft. Bovendien verwijderen de doeken 99,9% van bacteriën en micro-organismen en 99,51% van virussen, wat bijdraagt aan een hygiënische omgeving.
Wat betreft de productspecificaties, de Vileda MicronSolo Roll wit blauw heeft een afmeting van 40 x 38 cm en wordt geleverd in een verpakking van 180 stuks. Deze doeken zijn eenvoudig in gebruik en geschikt voor zowel reiniging als desinfectie. De combinatie van hoogwaardige materialen, praktische functies en uitstekende reinigingsprestaties maakt de Vileda MicronSolo Roll een uitstekende keuze voor professionele schoonmaakbehoeften, vooral in de gezondheidszorg.
Specificaties


Circulair ondernemen
Voor een schone en gezonde werk- & leefomgeving
In een perfect circulaire economie worden alle producten na het einde van hun levensduur volledig gerecycled. Er worden geen grondstoffen uitgeput en reststoffen worden gebruikt voor nieuwe producten. De energie die gebruikt wordt komt uit hernieuwbare bronnen, watergebruik is minimaal, CO2 uitstoot is neutraal of negatief. Bovendien integreren mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt binnen het bedrijf en het arbeidsproces. Wij zijn jouw partner om de slag naar een circulaire economie te maken. Met onze oplossingen en advies kun je nu de eerste stappen zetten.