• Gratis verzending vanaf € 150,-

Unger Ergotec Ninja Inwasser compleet 35 cm

10514

Bij Groveko denken we mee, lossen we uitdagingen op en bieden we nét dat beetje meer aandacht.

Heb je al een account? Log dan hier in.

Specificaties

Afmeting
35 cm
Materiaal
Polyacryl
Categorieën
Inwasapparaat
Merk
Unger
Kleur
Grijs
Bekijk alle specificaties
Advies nodig van onze experts?
Bereikbaar van 8:00 tot 17:00

Product omschrijving

De Unger Ergotec Ninja Inwasser compleet 35 cm is een hoogwaardige reinigingsoplossing die speciaal is ontworpen voor professionele schoonmakers. Deze complete set bestaat uit een Ninja-hoes en een zwarte aluminium houder, wat zorgt voor een uitstekende wateropname en reinigingskracht. De extra lange vezels met schrobvezels en microvezeldeel maken het mogelijk om hardnekkig vuil en vlekken effectief te verwijderen, waardoor uw ramen en oppervlakken altijd streeploos schoon zijn.

De lichte en stabiele aluminium houder biedt niet alleen duurzaamheid, maar ook gebruiksgemak. Dankzij de zwenkfunctie kan de houder veilig vastklikken op een UNGER-telescoopsteel, wat zorgt voor een grotere reikwijdte en flexibiliteit tijdens het schoonmaken. Dit maakt het reinigen van hoge en moeilijk bereikbare ramen een stuk eenvoudiger en efficiënter.

Met een afmeting van 35 cm is de Unger Ergotec Ninja Inwasser ideaal voor diverse schoonmaaktaken. Het ergonomische ontwerp zorgt voor comfortabel gebruik, zelfs tijdens langdurige schoonmaaksessies. De set is gemaakt van polyacryl en is verkrijgbaar in de kleur grijs. Als complete set biedt deze inwasser alles wat u nodig heeft voor een grondige en efficiënte reiniging.

Specificaties
Afmeting
35 cm
Materiaal
Polyacryl
Categorieën
Inwasapparaat
Merk
Unger
Kleur
Grijs
Verpakkingseenheid
1 stuk
Artikelnummer
10514
Ergonomisch
Ja
Complete set
Ja

Circulair ondernemen

Voor een schone en gezonde werk- & leefomgeving
In een perfect circulaire economie worden alle producten na het einde van hun levensduur volledig gerecycled. Er worden geen grondstoffen uitgeput en reststoffen worden gebruikt voor nieuwe producten. De energie die gebruikt wordt komt uit hernieuwbare bronnen, watergebruik is minimaal, CO2 uitstoot is neutraal of negatief. Bovendien integreren mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt binnen het bedrijf en het arbeidsproces. Wij zijn jouw partner om de slag naar een circulaire economie te maken. Met onze oplossingen en advies kun je nu de eerste stappen zetten.