• Gratis verzending vanaf € 150,-

Unger inwashoes zebra 45 cm

1029

Bij Groveko denken we mee, lossen we uitdagingen op en bieden we nét dat beetje meer aandacht.

Heb je al een account? Log dan hier in.

Specificaties

Categorieën
Inwashoes
Materiaal
Polyacryl
Merk
Unger
Kleur
Groen/wit
Verpakkingseenheid
1 stuk
Bekijk alle specificaties
Advies nodig van onze experts?
Bereikbaar van 8:00 tot 17:00

Product omschrijving

De Unger Inwashoes Zebra 45 cm is een hoogwaardige reinigingsoplossing die speciaal is ontworpen voor het reinigen van grote oppervlakken. Deze inwashoes is voorzien van extra lange vezels en is gemaakt van gemengd weefsel, wat zorgt voor een verhoogde wateropname. Hierdoor kan een groot oppervlak met één keer bevochtigen gereinigd worden, wat de efficiëntie van het schoonmaakproces aanzienlijk verbetert.

Een van de belangrijkste voordelen van de Unger Inwashoes Zebra is de praktische bruikbaarheid. De hoes is voorzien van een vuilpad en klittenband, wat zorgt voor een effectieve en efficiënte reiniging. Bovendien is de hoes gemakkelijk wasbaar, wat bijdraagt aan een langere levensduur en eenvoudig onderhoud. Dit maakt de inwashoes ideaal voor intensief gebruik in diverse omgevingen.

De Unger Inwashoes Zebra heeft een lengte van 45 cm en is gemaakt van polyacryl, wat zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. De hoes wordt geleverd in een groen/witte kleur en is geschikt voor gebruik met verschillende reinigingsapparaten. Kies voor de Unger Inwashoes Zebra 45 cm voor een effectieve en praktische reinigingsoplossing die voldoet aan de hoogste kwaliteitsnormen.

Specificaties
Categorieën
Inwashoes
Materiaal
Polyacryl
Merk
Unger
Kleur
Groen/wit
Verpakkingseenheid
1 stuk
Artikelnummer
1029
Afmeting
45 cm

Bijbehorende producten

Vergelijkbare producten

Circulair ondernemen

Voor een schone en gezonde werk- & leefomgeving
In een perfect circulaire economie worden alle producten na het einde van hun levensduur volledig gerecycled. Er worden geen grondstoffen uitgeput en reststoffen worden gebruikt voor nieuwe producten. De energie die gebruikt wordt komt uit hernieuwbare bronnen, watergebruik is minimaal, CO2 uitstoot is neutraal of negatief. Bovendien integreren mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt binnen het bedrijf en het arbeidsproces. Wij zijn jouw partner om de slag naar een circulaire economie te maken. Met onze oplossingen en advies kun je nu de eerste stappen zetten.