Zwenkwiel PPR/PPT/WV/CVC/GVE 50 mm

Bij Groveko denken we mee, lossen we uitdagingen op en bieden we nét dat beetje meer aandacht.
Heb je al een account? Log dan hier in.
Specificaties
Product omschrijving
Het zwenkwiel PPR/PPT/WV/CVC/GVE van 50 mm is een veelzijdig en robuust onderdeel, speciaal ontworpen voor gebruik met diverse Numatic stofzuigers. Dit zwenkwiel is geschikt voor modellen zoals de PPR, PPT, WV, CVC en GVE, en biedt uitstekende mobiliteit en stabiliteit tijdens het stofzuigen. Het wiel is gemaakt van duurzaam materiaal, wat zorgt voor een lange levensduur en betrouwbare prestaties.
Dankzij het ontwerp van 50 mm rolt het zwenkwiel soepel over verschillende oppervlakken, waardoor het ideaal is voor zowel huishoudelijk als professioneel gebruik. Het wiel is eenvoudig te installeren en te vervangen, wat bijdraagt aan het gebruiksgemak en de efficiëntie van je schoonmaakroutine. Bovendien helpt het zwenkwiel om de belasting op de stofzuiger te verminderen, wat de levensduur van het apparaat verlengt.
Naast de functionele voordelen biedt het zwenkwiel PPR/PPT/WV/CVC/GVE 50 mm ook een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Of je nu een groot huishouden hebt of een professionele schoonmaakdienst runt, dit zwenkwiel biedt de betrouwbaarheid en efficiëntie die je nodig hebt om je stofzuiger optimaal te laten presteren.
Specificaties


Circulair ondernemen
Voor een schone en gezonde werk- & leefomgeving
In een perfect circulaire economie worden alle producten na het einde van hun levensduur volledig gerecycled. Er worden geen grondstoffen uitgeput en reststoffen worden gebruikt voor nieuwe producten. De energie die gebruikt wordt komt uit hernieuwbare bronnen, watergebruik is minimaal, CO2 uitstoot is neutraal of negatief. Bovendien integreren mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt binnen het bedrijf en het arbeidsproces. Wij zijn jouw partner om de slag naar een circulaire economie te maken. Met onze oplossingen en advies kun je nu de eerste stappen zetten.