Ecodet Wasverzachter 2 x 2,7 liter

Bij Groveko denken we mee, lossen we uitdagingen op en bieden we nét dat beetje meer aandacht.
Ben je al klant? Log dan hier in.
Specificaties
Product omschrijving
Ecodet Wasverzachter is een hooggeconcentreerde en sterk geparfumeerde wasverzachter die speciaal is ontwikkeld voor het verzachten en verfrissen van textiel. Deze wasverzachter is geschikt voor zowel witte als gekleurde was, maar wordt niet aanbevolen voor wol en zijde, tenzij anders vermeld op het waslabel. De formule zorgt ervoor dat uw wasgoed heerlijk zacht aanvoelt en een langdurige frisse geur behoudt.
Een van de belangrijkste kenmerken van Ecodet Wasverzachter is de milieuvriendelijke samenstelling. Het product draagt het EU Ecolabel, wat betekent dat het voldoet aan strenge milieucriteria en een duurzame keuze is. Bovendien helpt de wasverzachter om de levensduur van uw kleding te verlengen door de vezels te beschermen en te verzorgen, wat bijdraagt aan een langere houdbaarheid van uw textiel.
De verpakking van 2 flessen van 2,7 liter zorgt ervoor dat u altijd voldoende wasverzachter bij de hand heeft voor al uw wasbeurten. Ecodet Wasverzachter biedt een betrouwbare en effectieve oplossing voor een schone en zachte was, terwijl het milieu wordt beschermd.
Specificaties


Circulair ondernemen
Voor een schone en gezonde werk- & leefomgeving
In een perfect circulaire economie worden alle producten na het einde van hun levensduur volledig gerecycled. Er worden geen grondstoffen uitgeput en reststoffen worden gebruikt voor nieuwe producten. De energie die gebruikt wordt komt uit hernieuwbare bronnen, watergebruik is minimaal, CO2 uitstoot is neutraal of negatief. Bovendien integreren mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt binnen het bedrijf en het arbeidsproces. Wij zijn jouw partner om de slag naar een circulaire economie te maken. Met onze oplossingen en advies kun je nu de eerste stappen zetten.